سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات روشنایی

 چراغ های راهنمایی و رانندگی در تقاطع خیابان ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی و ... نصب می‌شود و جریان رفت و آمد را کنترل می‌کند. این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ استاندارد (قرمز، زرد ، سبز) تعیین می کند.

  • رنگ سبز به معنی اجازه تردد و عبوردر مسیر تعیین شده ‌است.
  •  رنگ زرد به معنی اتمام  زمان عبور، توجه  بیشتر برای عابران در حال تردد و اعلام توقف به عابرانی که به محل نزدیک می‌شوند.
  •  چراغ قرمز به معنی توقف و بازدارنده است.

چراغهای راهنمایی معمولا هم قبل و بعد از چهارراه نصب می شود تا دید کافی به راننده و عابرین بدهد.

چراغ های راهنمایی و رانندگی عموما تا برق هستند و یا توسط پنل خورشیدی کار می کنند.عموما کنترل چراغ های راهنمایی و رانندگی توسط مامورین مربوط از طریق صفحه کنترل چراغ راهنمایی و رانندگی صورت می گیرد.چراغ های راهنمایی رانندگی در قدیم بصورت لامپی بوده است ولی در حال حاضر این چراغ ها از نوع ال ای دی می باشند که در روز و شب دارای نوردهی بالایی می باشد.

 

از دیگر محصولات برقی ترافیکی می توان به چراغ های چشمک زن اشاره کرد.این چراغ ها عموما در کارگاه های عمرانی یا ساختمانی استفاده می شود.این چراغ ها در شب می توانند نور زدن متوالی به رانندگان و عابرین محل اطلاع رسانی کرده و از بروز برخورد با موانع جلوگیری نماید.چراغ های چشمک رن انواع مختلف و در رنگ بندی قرمز، زرد ، آبی و سبز می باشند
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

***در حال حاضر بدلیل نوسانات قیمت قبل از خرید از طریق واتس آپ هماهنگ بفرمایید***

09125480830