سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات ایمنی

استفاده از تجهیزات ایمنی در محیط کار امری لازم الاجرا می باشد.با ساتفاده از تجهیزات ایمنی می توان تا حد بسیار زیادی از بروز حوادث برای اقراد جلوگیری نمود.متاسفانه امروزه برخی از افراد بدلیل مهارت در کار استفاده از تجهیزات ایمنی را اضافی و ناکارامد می داند.مهمترین مسئله این است که حادثه یکبار اتفاق می افتد و در آن هنگام جای هیچ پشیمانی را نیست.تجهیزات ایمنی برای بخش های مختلف بدن دارای تجهیزات گوناگونی می باشد.برای ایمنی سر می توان از کلاه ایمنی استفاده نمود .

کلاه های ایمنی دارای دسته بندی گوناگون برای استفاده می شود بطور مثال کلاه ایمنی مناسب برای کار در ارتفاع , کلاه ایمنی مناسب کار در معدن,کلاه ایمنی آتش نشانی . برای حفظ ایمنی دست از دستکش ایمنی استفاده می شود. دستکش های ایمنی دارای انواع گوناگونی می باشند.دستکش های ایمنی ضد برق, دستکش ایمنی ضد برش,دتکش ایمنی ضد حریق, دستکش ایمنی زنجیری و ... .

تجهیزات ایمنی مناسب برای پا کفش ایمنی می باشد.برخی از لوازم حفاظت فردی بدین شرح می باشد : کفش ایمنی -کلاه ایمنی-گوشی ایمنی-عینک ایمنی-شیلد محافظ صورت-دستکش ایمنی-لباس ایمنی و... .
هر شخصی در محیط کار می تواند در معرض خطر باشد.معمولا جهت جلوگیری از بروز حادثه در محیط کار از افراد HSE می توان استفاده نمود تا خطرات موجود در محیط کار را عرض یابی کرده تا از بروز حوادث جلوگیری نماید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

***در حال حاضر بدلیل نوسانات قیمت قبل از خرید از طریق واتس آپ هماهنگ بفرمایید***

09125480830