سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

انواع برچسب

انواع برچسب 

امروه برچسب ها دارای کابرد فراوانی در صنعت هستند و دارای انواع بسیاری می باشند.برچسبها در صنعت تجهیزات ترافیکی و ایمنی بطور کلی بر 3 دسته می باشند:

1 - برچسب روزرنگ یا وینیل : برچسبهای روزرنگ عمدتا جهت مصارف دکوری و تزیینی استفاده می شود.این برچسب ها دارای تنوع رنگی بالایی می باشند و تقریبا تمام رنگ های موجود را دارا هستند.این برچسب ها کاملا ضد آب بوده و بر روی تمامی سطوح صاف و غیر چرب و روغنی قابل نصب می باشند.برچسب های روزرنگ در عرض های گوناگونی می باشند ولی عرض 120 سانت و عرض 60 سانت عرض های پر کاربرد این نحصول می باشد.برچسب های روزرنگ دارای برندهای گوناگونی می باشد.چند برند معروف برچسب های روزرنگ در ایران می تواند به برند DCPCAl (ساخت ایران) TAT (ساخت تایوان) MCCAL(ساخت تایوان)eurocal(ساخت چین) اشاره نمود.

2 - برچسب شبنما یا کهربا : از برچسب شبنما بیشتر در مصارف ایمن سازی مسیرها و تابلوهای خروج و آتش نشانی استفاده می گردد.این برچسب قابلیت جذب نور محیط را دارد و می تواند بسته به میزان نور جذب کرده از محیط بین 4 الی 12 ساعت بازتاب نور داشته باشد.این برچسب در ایران تقریبا فقط به رنگ سبز کمرنگ و کرم می باشد. انواع برچسب شبنما بسته به ساعت نوردهی مشخص می شود . برچسب شبنما 4 ساعته-برچسب شبنما 6 ساعته - برچسب شبنما 8 ساعته و برچسب شبنما 12 ساعته.این برچسب قابلیت چاپ و برش دارد و کاملا ضد آب و چسبندگی بسیار بالایی می باشد.از این برچسب در صنعت ماهیگیری بعنوان طمعه استفاده می شود و حتی در صنعت دکوراسیون نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

3 - برچسب شبرنگ : برچسب شبرنگ در حیطه تجهیزات ترافیکی و ایمنی بیشترین استفاده را دارد.این برچسب بدلیل دوام بالا و چسبندگی و رفلکس نور دارای محبوبیت زیادی در این صنعت می باشد.برچسب شبرنگ کاملا ضد آب بوده و دارای چسبندگی فوق العاده ای می باشد. برخی از استفاده های برچسب شبرنگ در تجهیزات ترافیکی می توان به برچسب شبرنگ بر روی بشکه های ترافیکی ، استوانه های ایمنی ، مخروط ترافیکی ، نیوجری، کاشن تانک ، و از همه مهمتر تابلوهای ترافیکی اشاره نمود.برچسب شبرنگ استفاده شده بر روی تابلوهای ترافیکی دارای انواع نختلفی می باشد.برچسب شبرنگ ساده- برچسب شبرنگ لانه زنیوری-برچسب شبرنگ الماسی و ... .این برچسب به 3 دسته 3 ساله -7 ساله و 10 ساله تقسیم می شود.برندهای برچسب شبرنگ TAT کیوالایت ژاپن - اورافول آلمان- دی ام چین و ...  می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

***در حال حاضر بدلیل نوسانات قیمت قبل از خرید از طریق واتس آپ هماهنگ بفرمایید***

09125480830