سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فریم خام تابلو

فریم تابلوهای ترافیکی

بدون شک اولین محصولی که با بردن نام تجهیزات ترافیکی به ذهن هر کسی می رسد تابلوهای ترافیکی یا همان تابلوهای راهنمایی و رانندگی می باشد.تابلوهای ترافیکی شامل علائم ترافیکی مختلفی می باشند  مانند تابلوهای مسیرنما ، تابلوهای سرعت مجاز، تابلوهای پارک ممنوع و ... که این تابلوها بر روی متریال های مختلفی سا خته می شود مانند ورق کالوانیزه ساده یا فریم تابلو ترافیکی رنگ کوره ای ،تابلوهای ریلی و تابلوهای کلافی.

این تابلوها بسته به ارتفاع دید مختلف بر روی پایه ترافیکی نصب مشود بعنوان مثال برای تابلوهای حاشیه نما از پایه 1.5 الی 2 متری استفاده می شود.اکثر تابلوهای ترافیکی در اکثر کشورها دارای علائم یکسانی می باشند.بعلت مهم بدون استفاده از تابلوهای ترافیکی در مسیرو جلوگیری از بروز حادثه و تصادفات باید این تابلوها از جنس درجه یک و با ماندگاری بالا ساخته شوند.

در این قسمت انواع فریم های خام تابلوهای ترافیکی قرار داده شده است .تابلو فریم دایره 60 فریم خام مثلث 60 فریم خام مربع 60 فریم خام حاشیه نما فریم خام 8 ضلعی و ... .

اکثر فریم ها رنگ کوره ای شده و دارای دوام بالایی در محیط فضای بیرونی می باشند.ضخامت فریم تابلوهای ترافیکی 1.25 میلیمتر بوده و برای تابلوهای اسامی معابر ضخامت 2 میل می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

***در حال حاضر بدلیل نوسانات قیمت قبل از خرید از طریق واتس آپ هماهنگ بفرمایید***

09125480830