سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی چیست ؟

تجهیزات ترافیکی و ایمنی یکی از ارکان ها و لازمات شهر سازی در کشورهای مدرن است . در بسیاری از کشورها سالانه هزینه های بسیاری به جهت تهیه ملزومات ترافیکی برای استاندارد های ایمنی در شهر ها و جاده ها  صرف می شود .استفاده از تجهیزات ایمنی ترافیکی به زمان های قدیم  قبل از ساخت شدن اتومبیل برمی گردد! در زمان گذشته برای مشخص کردن مسیر عبور حیوانات از نسان هایی استفاده می کردند . در واقع می توان گفت که این تجهیزات ترافیکی از سال ها قبل اختراع شده اند و به مرور پیشرفت هایی در زمینه تولید آنها به وجود آمده است. 

استفاده از تجهیزات ترافیکی نقش مهمی در کم کردن خطرات و حوادث جاده ای و رانندگی و جلوگیری از میزان تلفات و خسارات جانی و مالی برای افراد دارد . با توجه به افزایش زندگی در کلان شهر ها شاهد ترافیک های شهری نیز هستیم .در شهرهای بزرگ از تجهیزات ترافیک برای حفظ ایمنی و نظم شهر و جلوگیری از حوادث و تخلفات راهنمایی و رانندگی  استفاده می شود . 

انواع تجهیزات ترافیکی ایمنی

در این قسمت برخی از تجهیزات ترافیکی موجود در  فروشگاه آنلاین تک ترافیک  را برای شما بازگو می کنیم . 

 • استوانه و مخروط ایمنی : از استوانه های ترافیکی برای جدا کردن راه ها و سمیرهای عبوری در اتوبان ها ، جدا کننده حد فاصل خودروها در پارکینگ استفاده کرد . برای استفاده از استوانه های ایمنی لازم است توسط پیچ مخصوص استوانه ها بر روی زمین نصب شوند تا در اثر برخورد تکان نخورند.

  مخروط ایمنی یا کله قندی پلاستیکی بعنوان مواتع ترافیکی استفاده می شود و تفاوت آن با ساتوانه ترافیکی در این است که قابل حمل می باشد و نیاز به پیچ شدن به زمین نیست، عموما بعنوان مانع ترافیکی موقت استفاده می شود.. استوانه و مخروط های ایمنی موجود در فروشگاه آنلاین تک ترافیک برای دید بهتر دارای شبرنگ هستند.

  استوانه های ترافیکی تولید شده از مواد گوناگونی می باشد که ضربه پذیری آنها حدودا از 5000 الی 30000 ضربه می باشد.

 • جدا کننده مسیر ( نیو جرسی ) : از نیوجرسی پلاستیکی برای جدا کردن مسیر های دو طرفه ، مرز بندی معابر و خیابان ها، دور برگردان ها ، کنار جاده های فرعی و بستن قسمت های مختلف معابر می توان استفاده کرد .

  کاشن تانک و بشکه های ایمنی : کاشن تانک و بشکه های ایمنی مخزنی از جنس پلاستیک هستند که برای آگاهی رانندگان در محدودیت مسیر عبوری و در نزدیکی به تقاطع ها برای ایمن سازی راه ها نصب می شوند . معمولا برای مستحکم کردن در محل قرار گرفته کاشن تانک و یا بشکه ترافیکی داخل آن را با آب یا خاک پر می کنند .معمولا بر روی آنها شبرنگ نصب می شود تا در هنگام شب رانندگان از وجود آن مطلع شوند.

 • سرعت گیر ها : سرعت گیرها همانطور که از اسمشان گویا هست برای کم کردن سرعت اتومبیل در مسیرها استفاده میشوند. عموما سرعتگیر ها بر 2 سایز 33*50 و 33*90 می باشند که بسته به تعداد تردد خودروها و سواری های سنگین و سبک از دو جنس سرعتگیر لاستیکی و سرعتگیر پلاستیکی استفاده می شود. 

  از دیگر تجهیزات ترافیکی می توان به رفلکتور های خورشیدی ( سولار ) و برقی، چشم گربه ای پلاستیکی و آلومینومی، چشم ببری ، راهبند آکاردئونی  و آینه های محدب ترافیکی اشاره کرد . در فروشگاه تک ترافیک سعی شده انواع تجهیزات ترافیکی مورد نیاز شما مشتریان گرامی قرار داده شود تا بتوانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا آنها را براحتی در اختیار خود قرار دهید.

 
مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

***در حال حاضر بدلیل نوسانات قیمت قبل از خرید از طریق واتس آپ هماهنگ بفرمایید***

09125480830